تکنولوژی

گوشی های سامسونگ با همکاری مایکروسافت دارای چت بات می شوند

سامسونگ قصد دارد به کمک مایکروسافت گوشی های رده بالای خود را دارای چت بات کند. و استفاده از هوش مصنوعی آن بدون اینترنت امکان پذیر است.

این موضوع که هوش مصنوعی در صنعت های مختلف خیلی موثر بوده ثابت شده است.

تا آخر امسال یا اوایل سال بعد شاهد ارائه ی گوشی های هوشمند رده بالا خواهیم بود.

مایکروسافت حتی برای گسترش چت بات جدید از غول فناوری کره ی جنوبی کمک گرفته و دارند با هم همکاری می کنند. شرکت هایی مانند سامسونگ و گوگل هم به طور جدی دارند محصولات و دستگاه هایشان را دارای هوش مصنوعی می کنند.

سامسونگ و مایکروسافت با کمک هم در حال ساختن چت بات سامسونگ هستند. چت بات سامسونگ با استفاده از مدل زبانی بزرگ ( LLM ) شرکت OpenAl ترجمه و خلاصه سازی اسناد را انجام می دهد.

قطعا شما هم از فهمیدن این موضوع به وجد آمده اید و سوالاتی برایتان پیش آمده است. مانند : استفاده از چت بات چگونه است و چگونه به ما کمک می کند؟ اینکه بدون اینترنت می شود از هوش مصنوعی داخلی گوشی سامسونگ استفاده کرد جالب به نظر برسد ولی استفاده از چت بات بخاطر فوایدش پر اهمیت تر است.

راجب همکاری این دو شرکت اطلاعات زیادی انتشار نشده است. مایکروسافت ، اپل ، غول فناوری کره ای و گوگل با علاقه ی زیادی منتظر به حقیقت پیوستن دنیای هوش مصنوعی می باشند.

با به کار بردن پردازنده کوالکام بر روی گوشی به احتمال خیلی زیاد استفاده از هوش مصنوعی بدون اینترنت حقیقت پیدا می کند. احتمالا اینکار باعث افزایش قیمت گوشی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *