تکنولوژی

ایلان ماسک می خواهد ایکس را پولی کند

ایلان ماسک اعلام کرد برای استفاده از برنامه ایکس کاربران باید اشتراک ماهانه خریداری کنند.

در ویدیویی زنده ایلان ماسک در مورد آینده ی ایکس ( توییتر سابق ) و اهدافی که برای این شبکه ی اجتماعی در سر دارد صحبت کرد و گفت برای مقابله با ( ارتش های بزرگ بات ها ) همه ی کاربران مبلغ کمی به صورت ماهانه برای استفاده از ایکس باید پرداخت کنند.

هنوز اطلاعات زیادی به دستمان نرسیده و راجب قیمت اشتراک ماهانه صحبتی نشده است و نمی دانیم قابلیت های پلن ارزان قیمت ایکس شامل چه چیز هایی می شود و کاربران از کدام ویژگی ها محروم می شوند.

ایلان ماسک اضافه کرد کاربران ماهانه ی ایکس 550 میلیون نفر هستند که روزانه 100 تا 200 میلیون پست انتشار می دهند ولی تعداد کاربران واقعی و بات مشخص نیست.

مدیران قبلی توییتر گفته بودند میانگین تعداد کاربران روزانه ی درآمدزا 229 میلیون نفر است.

بعضی ها می گویند ایکس از زمانی که ایلان ماسک تصاحبش کرد به برنامه ای برای یهودستیزی و نفرت پراکنی تبدیل شده. ایلان ماسک گفت با این ادعا مخالف است و تهدید کرد که از مؤسسه‌ی ADL شکایت می کند چون بخاطر سخنان این مؤسسه‌ درآمد ایکس 60 درصد کاهش یافته است.

از زمانی که ایلان ماسک ایکس را تصاحب کرده این برنامه بسیار دگرگون شده است. با مدیریت ماسک، ایکس به سوپراپلیکیشن تبدیل می شود و از خدمات متنوع بهره مند خواهد شد. همچنین ماسک می خواهد سیستم انتقال پول را به ایکس اضافه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *