تکنولوژی

آیفون 15 اولترا به جای 15 پرومکس

مردم شایعه های آیفون 15 اولترا را فراموش کرده بودند تا اینکه یکی از افشاگران گفت آیفون 15 اولترا به جای 15 پرومکس روانه بازار می شود.

بهترین و حرفه ای ترین گوشی های اپل با پسوند ( پرومکس ) سالهاست که تولید می شود.

اما به احتمال خیلی زیاد امسال همه چیز تغییر می کند. بعضی ها می گویند به احتمال 80 درصد امسال اپل پسوند ( اولترا ) را برای بهترین مدل آیفون استفاده خواهد کرد.

یکی از افشاگران می گوید : که در سال 2024 خواهیم دید پنج آیفون عرضه می شود و عرضه کردن آیفون اولترا به این معنی نیست که آیفون پرومکس پایان می یابد.

ماه ها قبل شایعاتی در مورد آیفون 15 اولترا ظاهر شد ولی افشاگران گفتند که اپل پسوند اولترا را می خواهد برای آیفون 16 کنار بگذارد و امسال آیفون 15 پرومکس در دسترس مشتریان می باشد!

از قابلیت های ایفون 15 اولترا می توان به نمایشگر بزرگ تر از 14 پرومکس و دوربین پریسکوپی با بزرگ نمایی 10 برابری اشاره کرد.

اپل در این گوشی از تیتانیوم استفاده می کند تا مقاومت دستگاه بیشتر شود و وزنش کمتر شود.

بخاطر تیتانیوم به احتمال زیاد قیمت آیفون 15 اولترا از 14 پرومکس گران تر می شود.

از تغییرات دیگری که مهم است جایگزینی درگاه لایتنینگ با USB-C است و اینکه احتمالا اپل در دو گوشی 15 پرو و 15 اولترا از پردازنده سه نانومتری A17 استفاده کند که خیلی پر هزینه است و روی قیمتش خیلی اثر می گذارد و همه این تغییرات روی چهار مدل از آیفون 15 اجرا می شود.

اگر این شایعه ها واقعی باشد 22 شهریور روز رونمایی از آیفون 15 می باشد و اپل در یکی دو هفته آینده باید دعوت نامه ی مراسم آیفون 15 را برای رسانه ها ارسال کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *